تامین تجهیزات

سرورها و تجهیزات HP

فروش سرور HP به عنوان معتبرترین برند در بازار روی پایداری، دوام و کیفیت سرور انتخابی شما تاثیر مستقیم دارد، بنابراین بهترین انتخاب برای شرکت‌های بزرگ و مدیریت سرویس‌های حساس خرید سرور hp می‌باشند.

محصولات CISCO

در حال حاضر سیسکو یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کنندهسوئیچ ، روتر ، فایروال در دنیا می باشد و به تازگی این شرکت اقدام به تولید سرور نیز نموده است . 

محصولات MICROSENS

MicroSense دارای یک تمرکز واحد در اندازه گیری دقیق است. مایکروسنس با محصولات خود عملکرد اندازه گیری پیشرفته ای را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد – سنسورهای خازنی دقیق برای وضوح بالا ، سنجش موقعیت غیر تماسی. سنجش سنج های مغناطیسی نمونه و سیستم های MOKE برای اندازه گیری خاصیت مغناطیسی. و سیستم های اندازه گیری ویفر برای اندازه گیری دقیق ضخامت و شکل ویفر.

محصولات AXIS

AXIS از اولین شرکت‌های تولیدکننده سامانه‌های نظارت تصویری مبتنی بر راهکارهای شبکه است. این کمپانی در سال 1984 با هدف تولید تجهیزات الکترونیکی که بر پایه استانداردهای شبکه کار می‌کنند، در سوئد تاسیس شد. این کمپانی همواره از پیشگامان صنعت نظارت تصویری دیجیتال در جهان است و موثرترین برند تاثیرگذار در زمینه تحول سیستمهای نظارت تصویری آنالوگ به دیجیتال می‌باشد.

محصولات AVIGILON

شرکت Avigilon مستقر در ونکوور است و حوزه اصلی فعالیت آن طراحی، تولید و بازار های ویدئویی نرم افزار نظارت و تجهیزات است.
این شرکت دو جایزه سومین شرکت با سریع ترین نرخ رشد توسط مجله Profit و سریع ترین نرخ رشد توسط موسسه Deloitte در کانادا را به خود اختصاص داد.