شبکه‎های محلی

انتقال اطلاعات بر روی بستر مناسب باعث بالا رفتن راندمان محاسبات کامپیوتری و به همین شکل بالا رفتن سرعت افزایش خروجی اطلاعات یک مجموعه می‎باشد.
داشتن بینش کافی در زمینه طراحی شبکه در بخش فیزیکی و استفاده از طرح توسعه‎گرایی لازم موجب بستری قابل اطمینان و قدرتمند برای انتقال اطلاعات می‎شود.
بهره‎گیری از کابل‎های با کیفیت و فناوری درخور مانند Cat6 ,Cat7 وFiber Optic در قالب طراحی تخصصی می‎تواند ما را به هدف خود که ایجاد شبکه Full Bandwidth است نزدیک کند.
توانایی این شرکت در ایجاد بسترهای انتقال داده در توپولوژی‎ها و شرایط مختلف آب‎وهوایی و بررسی روند رو‎به‎رشد مراکز و ارتقاء بستر قدیمی آنها خواهد بود و به تبع آن ارتقاء شبکه‎های ناکارآمد و فرسوده و عیب‎یابی آنها در زیر مجموعه فعالیت‎های فراسیس می‎باشد.

شبکه‎های شهری

شبکه‎های شهری معمولأ مورد نیاز شرکت‎هایی که دارای شعب متعدد هستند با ایجاد بستری امن و پایدار به هدف انتقال اطلاعات و ارتباط بین کامپیوترها می‎باشد.
هدف از ایجاد چنین بستری دسترسی از راه دور، دسترسی کاربران به اطلاعات و منابع،مراکز داده و داشتن بانک اطلاعات مرکزی برای پشتیبان‎گیری و نگهداری راهبردی می‎باشد.
طراحی این شبکه‎ها بسته به نوع آنها از ارتباط بین دفاتر و کارخانه و یا شعب شرکت‎ها در شهرهای دیگر صورت می‎گیرد.
از طریق ترکیبی از فناوری فایبر اپتیک انتقال با ظرفیت سوئیچینگ گیگابایت در سراسر کشور و همچنین استفاده از بسترهای موجود مخابراتی MPLS , Interanet و غیره امکان‎پذیر می‌باشد.

خدمات قابل ارائه

  • طراحی نقشه فیزیکی Passive
  • طراحی نقشه راهبردی منطقی Active
  • طراحی پلان توسعه و عیب‎یابی
  • طراحی مستندات اجرای پروژه یا شبکه موجود
  • ارائه خدمات مشاوره‎ای در تمامی سطوح فناوری اطلاعات

شرکت فراسیس با هدف ارتقاء کیفیت در سطح استاندارد‎های جهانی در صدد آن است با طراحی کار‎آمد و تأمین تجهیزات از برترین برندهای جهانی در این زمینه خدمات مناسبی را ارائه نماید.

Menu